RetroFórum

Žádost

Datum: 30.03.2013 | Vložil: Petr

Kdy budete dávat Babovřesky??děkuji za odpověď

Re: Žádost

Datum: 31.03.2013 | Vložil: Jiří Adamec

Ve zkratce. V současné době jsou na českém kinotrhu dvě distribuční společnosti, které nepodporují promítání filmů u kin, které zdigitalizovaly ve standardu E-cinema, to znamená promítání z nosičů DVD nebo BD. Jsou to Warner Bros a Falcon. Bohužel Babovřesky distribuuje Falcon. Pro nás to tedy znamená, že je bohužel nebudeme promítat. S oběma společnostma v současné době probíhají intenzivní jednání, ale nyní to na situaci nic nemění. Omlouvám se a budu držet palce vám i nám. Jiří Adamec

Chvála

Datum: 10.03.2013 | Vložil: Pavel

Byť doba nepřeje malým kinům, držím vám palce. Je fajn vidět, že se najdou stále lidé, kteří se umí pro malé kino obětovat.

Re: Chvála

Datum: 17.03.2013 | Vložil: Jindra

Děkujeme za podporu. Myslím si, že se až tak neobětujeme, že nás to i tak trochu baví :-)))

Re: Re: Chvála

Datum: 17.03.2013 | Vložil: Jirka

On je můj pan kolega trošku skromný, protože zapomíná, jak každý měsíc spolu sedíme nad nabídkou filmů a nejsme schopni sehnat film, který chceme a jak se vztekáme a jak proklínáme distributory filmů a propadáme depresím a zavíráme kino. Ale pravda je, že nás to fakt baví a tak jsme šťasní jak malí kluci, když ti lidé do toho kina nakonec přijdou, koupí si k filmu pivo nebo i něco ostřejšího, tyčinky nebo křupky, které nám úspěšně roszypou pod sedadlo a odcházejí s pocitem pěkně stráveného večera. A díky jim za to. Jirka

1 digi film

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Jaromír Gadula

přišel jsem viděl jsem a musím pochválit :-) obraz krasný světlost i kontrast pěkné a zvuk taky krásný :-) takže doporučuji a přidám i reklamu na můj web :-)

Re: 1 digi film

Datum: 05.09.2012 | Vložil: Jindra

Děkujeme za pochvalu a šíření reklamy na naše kino.

Re: 1 digi film

Datum: 18.09.2012 | Vložil: Jaromír Gadula

Tak jsem to nahodil na moje rádio

https://www.radiogothic.net/

tak snad to přitáhne nějaké nové lidi :-)

Re: Re: 1 digi film

Datum: 20.09.2012 | Vložil: Jindra

Díky a přidávám vaše rádio do spřátelených webů na naše stránky.

Zkouška

Datum: 14.06.2012 | Vložil: Jiří Adamec

Má šanci digitální kino v Polance přežít?

Záznamy: 21 - 30 ze 40
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek