RetroFórum

Re: MFOF

Datum: 19.10.2013 | Vložil: Jiří Adamec

Dobrý den, vzhledem k tomu, že nepředpokládáme tak velkou účast na představení, abychom bychom zaplnili sál do posledního místečka, o předprodeji jsme zatím neuvažovali. Zdravím a těším se na shledání. Jiří Adamec

Opět změna

Datum: 27.08.2013 | Vložil: Jiří Adamec

Dobrý den, všem se omlouvám za klamné info, situace se mění každým okamžikem. Takže ještě jednou.
Revival 10.9.
Babovřesky 24.9.
Toto jsou již konečné termíny. Díky, Váš Retrostar

Konečně Babovřesky !!!???

Datum: 27.08.2013 | Vložil: Jiří Adamec

Dobrý den, oznamuji vám, že se Falcon s velkou pompou konečně uvolil malým kinům vpustit do kinodistribuce film Babovřesky. Víme, je to již trošku pozdě, ale i přesto jsme se rouhodli tento film promítnout, a to v úterý 22.10. Srdečně vás tedy zveme. Váš Retrostar

Žádost

Datum: 30.03.2013 | Vložil: Petr

Kdy budete dávat Babovřesky??děkuji za odpověď

Re: Žádost

Datum: 31.03.2013 | Vložil: Jiří Adamec

Ve zkratce. V současné době jsou na českém kinotrhu dvě distribuční společnosti, které nepodporují promítání filmů u kin, které zdigitalizovaly ve standardu E-cinema, to znamená promítání z nosičů DVD nebo BD. Jsou to Warner Bros a Falcon. Bohužel Babovřesky distribuuje Falcon. Pro nás to tedy znamená, že je bohužel nebudeme promítat. S oběma společnostma v současné době probíhají intenzivní jednání, ale nyní to na situaci nic nemění. Omlouvám se a budu držet palce vám i nám. Jiří Adamec

Chvála

Datum: 10.03.2013 | Vložil: Pavel

Byť doba nepřeje malým kinům, držím vám palce. Je fajn vidět, že se najdou stále lidé, kteří se umí pro malé kino obětovat.

Re: Chvála

Datum: 17.03.2013 | Vložil: Jindra

Děkujeme za podporu. Myslím si, že se až tak neobětujeme, že nás to i tak trochu baví :-)))

Re: Re: Chvála

Datum: 17.03.2013 | Vložil: Jirka

On je můj pan kolega trošku skromný, protože zapomíná, jak každý měsíc spolu sedíme nad nabídkou filmů a nejsme schopni sehnat film, který chceme a jak se vztekáme a jak proklínáme distributory filmů a propadáme depresím a zavíráme kino. Ale pravda je, že nás to fakt baví a tak jsme šťasní jak malí kluci, když ti lidé do toho kina nakonec přijdou, koupí si k filmu pivo nebo i něco ostřejšího, tyčinky nebo křupky, které nám úspěšně roszypou pod sedadlo a odcházejí s pocitem pěkně stráveného večera. A díky jim za to. Jirka

1 digi film

Datum: 04.09.2012 | Vložil: Jaromír Gadula

přišel jsem viděl jsem a musím pochválit :-) obraz krasný světlost i kontrast pěkné a zvuk taky krásný :-) takže doporučuji a přidám i reklamu na můj web :-)

Re: 1 digi film

Datum: 05.09.2012 | Vložil: Jindra

Děkujeme za pochvalu a šíření reklamy na naše kino.

Záznamy: 21 - 30 ze 43
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek