RetroFórum

Re: Zkouška

Datum: 15.06.2012 | Vložil: Jindra

Když se toho chytnou dostetečně velcí magoři, tak ANO !

Re: Re: Zkouška

Datum: 01.09.2012 | Vložil: Daina

No, tak pokud tam budou alespoň polančani chodit, tak ano. Je potřeba ale dát občas přednost našemu kinu před Cine starem!

Re: Re: Re: Zkouška

Datum: 12.10.2012 | Vložil: Hippo

V Cine Staru jsem nebyl snad 5 let, vubec me to tam nelaka a jeste navic ty ceny. Doma v Polance se snazim chodit do kina casteji nez drive, moc si to tam s mladou chvalime. A super, ze jste do neceho takoveho jako je digitalizace sli! Ma poklona.

Re: Re: Re: Re: Zkouška

Datum: 27.11.2012 | Vložil: Petr

no tak určitě...dneska se tam k vám zase podíváme..jsme sice z Poruby..,ale stojí to za to :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Zkouška

Datum: 27.11.2012 | Vložil: Jindra

Tak to máme radost, že i přespolní si k nám najdou cestu ...

Datum: 01.07.2012 | Vložil: Jaromír Gadula

určitě :-)

Datum: 03.07.2012 | Vložil: Aleš

Doufám že ano..

Datum: 31.07.2012 | Vložil: Michal Ch.

Já myslím,že by mělo zůstat takové jaké je...Lidé jsou už přejezení podle mě různými 3D a podobně...Já byl u Vás poprvé nedávno na Okresní přebor a byl jsem nadšený z té atmosféry,která tam panovala...To že tam na chvíly vypadl obraz,židle podél stěny....To prostě nemělo chybu...Určitě budu doporučovat a sám se zase stavím... :-)

Re: Re: Zkouška

Datum: 02.08.2012 | Vložil: Jindra

Atmosféru starého kina samozřejmě zachováme, včetně židlí podél stěn. Ten obraz by pravda vypadávat neměl :-). Digitalizace je nutná z důvodu politiky velkých distributorů filmů, kteří prostě starý formát přestávají podporovat.... Díky za podporu.

Datum: 04.09.2012 | Vložil: věrná divačka z OV

jasně že má...

Záznamy: 31 - 40 ze 40
<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek